Spoštovani občani in občanke!

Devetošolci in devetošolke Osnovne šole Železniki bomo v torek, 1.oktobra 2024, zbirali star papir. Papir bomo pobirali po vseh ulicah Železnikov. Prosimo Vas, da ga v torek do 8. ure zjutraj postavite na vidno mesto pred vhodna vrata, in sicer zvezanega v svežnje (ne v kartonskih škatlah oz. lesenih ali plastičnih zabojih).

Če imate večje količine starega papirja, Vas prosimo, da ga na dan akcije do 16. ure pripeljete na parkirišče za šolo.

Če boste opazili, da kje papir ni bil pobran do 12. ure, Vas prosimo, da nam to sporočite do 14. ure na telefon 500 20 00.

Učenci bomo papir pobirali tudi po nekaterih vaseh (Dražgoše, Rudno, Studeno, Selca, Dolenja vas, Sorica, Podlonk, Topolje, Zabrekve, Martinj vrh, Potok, Lajše). Iz vseh ostalih vasi, pa upamo na Vašo dobro voljo, da ga boste na zbirno mesto dostavili sami.

Denar od zbranega papirja bomo porabili devetošolci za valeto.

Lep pozdrav in hvala za Vašo pomoč.

Devetošolci in devetošolke