»Iz glasbe prihaja čar, ob katerem se morajo upokojiti vse skrbi in vse bolečine srca,« je dejal William Shakespeare.

Pa vseeno vedno ni tako preprosto. Če pa glasbi dodamo dobro dejanje, je učinek popolnejši. In to je bil namen 5. dobrodelnega koncerta Kadar srce najde srce, ki je bil v sredo, 29. 3. 2017, v telovadnici naše šole.

Na njem so nastopili:

• otroški pevski zbor,
  • mladinski pevski zbor,
  • instrumentalisti – vsi pod vodstvom mentorice Marjete Naglič,

ter učenci od 1. do 8. razreda, ki so skupaj s pevci in instrumentalisti prepletali, tkali in povezovali program prireditve.

Na prireditvi je bilo zbranih 925 €. Ves izkupiček od dobrodelnega koncerta je namenjen šolskemu skladu, ki pomaga našim učencem.

Posebna zahvala velja gostoma pianistu Tilnu Bajcu in čelistu Urbanu Megušarju za glasbeno spremljavo, ter Klavdiji Benedičič za cvetje, s katerim smo se zahvalili zborovodkinji in gostoma.

Glasba in dobra dejanja naj še naprej razveseljujejo naša srca in nas polnijo z energijo.

Posnetki koncerta: