Vsi urniki oddelkov so dostopni na spletnem naslovu: EAsistent – Urniki.
Tam boste našli tudi večino nadomeščanj in drugih posebnosti.
Urnik bomo zamenjali štirikrat letno, o čemer boste obveščeni.
Pouk bomo vsakodnevno izvajali po naslednjem urniku:
Ura | Dejavnost | Čas |
0. | Pouk – predura | 7.30 – 8.15 |
1. | Odmor | 8.15 – 8.20 |
Pouk | 8.20 – 9.05 | |
2. | Odmor | 9.05 – 9.10 |
Pouk | 9.10 – 9.55 | |
3. | Odmor za šolsko malico | 9.55 – 10.15 |
Pouk | 10.15 – 11.00 | |
4. | Odmor | 11.00 – 11.15 |
Pouk | 11.15 – 12.00 | |
5. | Odmor | 12.00 – 12.05 |
Pouk | 12.10 – 12.50 | |
6. | Odmor | 12.50 – 12.55 |
Pouk | 12.55 – 13.40 | |
7. | Odmor | 13.40 – 13.45 |
Pouk | 13.45 – 14.30 |
Jutranje varstvo za učence 1. razreda bo potekalo od 6.15 do 8.15.
Podaljšano bivanje bomo v matični šoli izvajali po naslednjem urniku.
Ura | Čas |
1. | 12.00 – 12.50 |
2. | 12.50 – 13.40 |
3. | 13.40 – 14.30 |
4. | 14.30 – 15.20 |
5. | 15.20 – 15.45 |
POUK IZBIRNIH PREDMETOV V IZMENAH
Teden | Turnus | Teden | Turnus | |
29. januar – 2. februar 2024 | B | |||
1. september – 8. september 2023 | A | 5. februar – 9. februar 2024 | A | |
11. september – 15. september 2023 | B | 12. februar – 16. februar 2024 | B | |
18. september – 22. september 2023 | A | 19. februar – 23. februar 2024 | počitnice | |
25. september – 29. september 2023 | B | 26. februar – 1. marec 2024 | A | |
2. oktober – 6. oktober 2023 | A | 4. marec – 8. marec 2024 | B | |
9. oktober – 13. oktober 2023 | B | 11. marec – 15. marec 2024 | A | |
16. oktober – 20. oktober 2023 | A | 18. marec – 22. marec 2024 | B | |
23. oktober – 27. oktober2023 | B | 25. marec – 29. marec 2024 | A | |
30. oktober – 3. november 2023 | počitnice | 2. april – 5. april 2024 | B | |
6.november -10.november 2023 | A | 8. april – 12. april 2024 | A | |
13. november – 17. november 2023 | B | 15. april – 19. april 2024 | B | |
20. november – 24. november 2023 | A | 22. april – 26. april 2024 | A | |
27. november – 1. december 2023 | B | 29. april – 30. april 2024 | B | |
4. december – 8. december 2023 | A | 27. april – 3. maj 2024 | počitnice | |
11. december – 15. december 2023 | B | 6. maj – 10. maj 2024 | A | |
18. december – 22. december 2023 | A | 13. maj – 17. maj 2024 | B | |
25. december 2023 – 2. januar 2024 | počitnice | 20. maj – 24. maj 2024 | A | |
3. januar – 5. januar 2024 | B | 27. maj – 31. maj 2024 | B | |
8 januar – 12. januar 2024 | A | 3. junij – 7. junij 2024 | A | |
15. januar – 19. januar 2024 | B | 10. junija- 14. junij 2024 | B | |
22. januar – 26. januar 2024 | A | 17. junij – 21. junij 2024 | B | |
IZBIRNI PREDMETI V ŠOLSKEM LETU 2023/24
Predmet | Prijave po razredih | ur na teden | turnus | dan | Izvajalec | ||
7.razred | |||||||
Obdelava gradiv les | 12 | 1 | A | pon | Vesna Božič | ||
Urejanje besedil | 10 | 1 | B | pon | Alenka Bertoncelj | ||
Sodobna priprava hrane | 20 | 1 | A | sre | Barbara Vrhunc | ||
Šport za sprostitev | 36 | 2 | A in B | sre, pet | Damjana Lotrič | ||
Nemščina 1 | 10 | 1 | A in B | tor, čet | Branka Peternelj | ||
Likovno snovanje 2 | 7 | 1 | A | pon | Polona Kovač | ||
Ples | 32 | 2 | A in B | tor, pet | Sara Luznar | ||
Turistična vzgoja | 5 | 22 | 10 | 2 | A | sre | Damjana Demšar |
Šolsko novinarstvo | 1 | 5 | 1 | A in B | čet | Tadeja Šuštar | |
Predmet | Prijave po razredih | ur na teden | turnus | dan | Izvajalec | ||
8.razred | |||||||
Poskusi v kemiji | 7 | 1 | A | tor | Tina Mesec | ||
Obdelava gradiv umetne mase | 9 | 1 | 1 | B | tor | Monika Ficko | |
Robotika v tehniki | 12 | 1 | A | tor | Sabina Peternel | ||
Šport za zdravje | 50 | 3 | A in B | pon, čet | Mitja Lorber | ||
Likovno snovanje 2 | 12 | 1 | A | tor | Polona Kovač | ||
Ljudski plesi | 44 | 3 | A in B | tor, sre, čet | Sara Luznar | ||
Turistična vzgoja | 5 | 22 | 10 | 2 | B | pon | Damjana Demšar |
Šolsko novinarstvo | 1 | 5 | 1 | A in B | čet | Tadeja Šuštar | |
Predmet | Prijave po razredih | ur na teden | turnus | dan | Izvajalec | ||
9.razred | |||||||
Elektronika z robotiko | 9 | 1 | A | čet | Sabina Peternel | ||
Elektrotehnika | 7 | 1 | A | čet | Nika Dobrovoljc | ||
Obdelava gradiv umetne mase | 9 | 1 | 1 | B | tor | Monika Ficko | |
Gledališki klub | 12 | 1 | A in B | pon | Anja Burger | ||
Izbrani šport – nogomet | 23 | 2 | A in B | tor, pet | Aleš Jenstarle | ||
Izbrani šport – odbojka | 22 | 1 | A in B | tor | Ana Luznar | ||
Nemščina 3 | 7 | 1 | A in B | pon, sre | Branka Peternelj | ||
Turistična vzgoja | 5 | 22 | 10 | 2 | A | sre | Damjana Demšar |
Likovno snovanje 3 | 11 | 1 | b | sre | Polona Kovač | ||
Starinski in družabni plesi | 66 | 4 | A in B | pon, sre, čet,pet | Sara Luznar |
Če odpade pouk samo enemu razredu, ali pa samo en dan, se šteje kot da je skupina imela reden pouk.