Učbeniški sklad

Spoštovani starši!

Na šoli izposojamo učbenike iz učbeniškega sklada. Izposoditi si je mogoče vse učbenike, ki jih učenci uporabljajo pri pouku. Seznami  učbenikov in delovnih zvezkov, ki jih bodo uporabljali v šolskem letu 2020/21, so objavljeni na šolski spletni strani pod zavihkom KNJIŽNICA – UČEBNIŠKI SKLAD.

Letno izposojnino za učbenike plača Ministrstvo za izobraževanje, znanost, kulturo in šport. Za starše je brezplačna.

Delovne zvezke za učence od 4. do 9. razreda naročite in plačate starši. Knjigarno oz. papirnico, kjer boste kupili delovne zvezke (npr. DZS, Kopija nova, Tops …), si izberete sami.

Komplete delovnih zvezkov za prvo triado pa bomo v šolskem letu 2020/2021 kupili v šoli, ker jih bo v celoti plačalo Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport. Učenci jih bodo dobili prvi šolski dan. Delovni zvezki so za učence prve triade brezplačni.

Za delovanje sklada skrbita Uršula Bernik in Katarina Primožič.

Seznam učbenikov in delovnih zvezkov za šolsko leto 2020/21

1. razred OŠ Železniki in PŠ Selca