Spoštovani starši!

Vse naše učence ter starše osnovnošolcev in predšolskih otrok obveščamo, da so zaradi preprečevanja širjenja okužb s koronavirusom SARS-CoV-2 od ponedeljka, 16. 03. 2020, do preklica, zaprte vse naše enote – šola z vsemi podružnicami in vrtec.

Pouk bomo izvajali na daljavo. Učenci bodo prejeli podatke za dostop, vas, starše, pa prosimo, da za ta namen uredite svoj dostop do eAsistenta. Kuverto s podatki bodo vaši otroci prejeli v šoli in vam jo prinesli ali pa vam jo bomo poslali po pošti.

Pouk na daljavo zahtevo veliko mero odgovornosti učencev in staršev, zato vas prosimo, da poskrbite, da bodo učenci res opravljali svoje dolžnosti. Nihče si ne želi, da bi pouk moral potekati še po 25. juniju.

Založba Rokus je ponudila brezplačen dostop do njihovih spletnih gradiv. Vse podatke o tem lahko najdete na spletni strani https://mailchi.mp/rokus-klett/zaprtje-ol-brezplaen-dostop-do-vseh-e-gradiv-za-uencedijake-in-uiteljeprofesorje?e=ba02df3822.

Še več informacij bodo danes prejeli učenci.

Spremljajte našo spletno stran, kjer bomo objavljali vse pomembne informacije.

O ponovnem odprtju šole in vrtca vas bomo obvestili na naši spletni strani.

Upoštevajte navodila pristojnih ustanov, saj bomo le tako lahko preprečili širjenje virusa.

Prosimo vas za razumevanje in podporo.

Želimo vam, da bi ohranili vaše zdravje!

Franc Rant,
ravnatelj OŠ Železniki