Srednja šola za strojništvo Škofja Loka

V torek, 19. 1. 2021 ob 16.00, bodo na Srednji šoli za strojništvo izvedli spletno predstavitev šole.  Predstavitev je namenjena vsem učencem, ki se zanimajo za poklice za katere izobražujejo:

• Strojni tehnik,
  • Oblikovalec kovin-orodjar,
  • Strojni mehanik,
  • Inštalater strojnih inštalacij,
  • Avtoserviser,
  • Avtokaroserist.

Predstavljena bo tudi možnost bivanja v dijaškem domu.

Predstavitev bo potekala v spletnem okolju Zoom. Povezava do dogodka:

Meeting ID: 978 8696 7265

Passcode: 701477

Nagovor

Predstavitev SŠ za strojništvo

Predstavitveni video šole: https://www.youtube.com/watch?v=-_-FVDlyiP4

Šolski center Kranj

POVABILO NA DAN POKLICEV NA SESGŠ, ŠC KRANJ

Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši,

zavedamo se, da imate devetošolci prenekatero dilemo glede odločanja o nadaljnjem šolanju in izbiri poklica. Da vam olajšamo vaše odločitve, vas vabimo, da se udeležite virtualne predstavitve Srednje ekonomske, storitvene in gradbene šole in poklicev, za katere izobražujemo.

Naša velika želja je, da bi vas povabili v šolske prostore, vam jih razkazali in prikazali delček delovanja posameznih poklicev. Žal nam trenutna razmere tega ne dopuščajo. Zato vas vabimo na

virtualni “Dan poklicev na SESGŠ”, ki  bo v torek, 12. Januarja 2021 ob 17.00.

Vključite se na povezavi: https://arnes-si.zoom.us/j/97212481175

Čeprav na daljavo, se veselimo srečanja z vami.

Lep pozdrav.

Ravnateljica SESGŠ:
Nada Šmid, prof., l. r.

Plakat SESGŠ Frizer Pomočnik pri tehnologiji gradnje
Administrator Gradbeni tehnik Tesar, zidar
Ekonomski tehnik Pečar, polagalec keramičnih oblog, slikopleskar, črnoslikar Trgovec

Srednja vzgojiteljska šola Ljubljana

spletna stran: www.svsgugl.si

Splošni podatki o šoli

Vzgojiteljska šola

Srednja zdravstvena šola Ljubljana

Povezava do predstavitve šole: http://szslj.splet.arnes.si/vpis-2021/

Gimnazija in veterinarska šola Ljubljana

Predstavitev gimnazije in veterinarske šole, Ljubljana

Publikacija Gimnazije in veterinarske šole, Ljubljana

Zloženka GVŠ

Zloženka ŠVA

Živilska šola Ljubljana

Predstavitev šole

Publikacija 2020

Zloženka 2020

Gimnazija Škofja Loka

Delavnice za nadarjene devetošolce

Srednja šola za lesarstvo Škofja Loka

Dopis

Publikacija – Lesna Šola

Gimnazija Franceta Prešerna Kranj

Spoštovani  starši in učenci !

Na Gimnaziji Franceta Prešerna bomo v sredo, 20. januarja 2021, ob 18. uri ponovno organizirali dan odprtih vrat na daljavo.

Informacija o tem bo objavljena na spletni strani šole na povezavi  https://www.gfp.si/. Učenci lahko do objave dostopajo tudi preko Facebooka in Instagrama.

V preteklih tednih smo vas z našimi programi in delom že večkrat seznanjali. Vendar imamo tokrat za devetošolce veselo novico. Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je prepoznalo potrebe športnikov in naše kakovostno delo in nam omogočilo, da v šolskem letu 2021/22 vpisujemo tudi v športni oddelek gimnazije, s tem se bomo lahko izognili omejitvi vpisa, ki smo ga imeli zadnja leta.

Nov program vam bomo na dnevu odprtih vrat predstavili. Imel bo predmetnik kot splošni program gimnazije, oblike dela pa kot športni oddelek ekonomske gimnazije (manjše število dijakov v oddelku, individualne prilagoditve, koordinator dela …)

Tako se bodo učenci na GFP za šolsko leto 2021/22 vpisovali v naslednje programe:

1. gimnazija
  2. gimnazija (š) – NOV PROGRAM v šolskem letu 2021/2022
  3. ekonomska gimnazija
  4. ekonomska gimnazija (š)

Uradna informacija bo razvidna iz razpisa za vpis v srednje šole, ki bo objavljen 22. 1. 2021.

Prosimo vas, če lahko informacije objavite na vaših mestih za poklicno informiranje.

Za več informacij se lahko obrnete na:

1. svetovalno delavko Vero Dušak Prevc, telefon  059 093 344, vera.dusak-prevc@gfp.si
  2. pomočnico ravnateljice Tanjo Ahčin, prof., telefon 059 093 342,  tanja.ahcin@gfp.si

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje in trud pri obveščanju vaših učencev in njihovih staršev, ki so v letošnjem letu zaradi danih razmer v težki situaciji.

Vera Dušak Prevc, svetovalna delavka

VIRTUALNI DAN ODPRTIH VRAT NA GIMNAZIJI FRANCETA PREŠERNA V JANUARJU 2021

NOV PROGRAM NA GFP – ŠPORTNI ODDELEK V GIMNAZIJI

Dragi devetošolci!

Vabimo vas, da se nam pridružite na virtualnem dnevu odprtih vrat, ki ga bomo organizirali v sredo, 20. 1. 2021, ob 18. uri preko videokonference.

Predstavili vam bomo naše programe (gimnazijo, ekonomsko gimnazijo in športni oddelek ekonomske gimnazije ter nov program – športni oddelek gimnazije).

V preteklih tednih smo vas z našimi programi in delom že večkrat seznanjali. Vendar imamo tokrat za vas devetošolce veselo novico. Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je prepoznalo potrebe športnikov in naše kakovostno delo in nam omogočilo, da v šolskem letu 2021/22 vpisujemo tudi v športni oddelek gimnazije, s tem se bomo lahko izognili omejitvi vpisa, ki smo ga imeli zadnja leta.

Nov program vam bomo na dnevu odprtih vrat predstavili.

Želimo vam olajšati eno najzahtevnejših odločitev v življenju, zato vas in vaše starše vabimo, da se prijavite preko spletne strani Gimnazije Franceta Prešerna  www.gfp.si  najkasneje do torka, 19. 1. 2021, do 15. ure na predstavitev programov in šole.

Uro pred začetkom vam bomo poslali povezavo na naše druženje.

GFP-jevci se veselimo srečanja z vami in upamo, da vam bodo pridobljene informacije v pomoč, kje nadaljevati svoje šolanje.

Mirjam Bizjak, ravnateljica

Zgibanka

Športna zgibanka

Tehniška gimnazija ŠC Kranj

Predstavitev šole

Vabilo na dogodek: Inženirke in inženirji bomo!

Srednja šola Jesenice

Dan odprtih vrat 2020

BC Naklo

Dan gimnazije