Ključ do boljše prihodnosti

Projekt ima svojo spletno učilnico, kjer so predstavljene vse naše aktivnosti. Povabljeni, da si jih ogledate na tej povezavi.

Utrip dogajanja na naši šoli so skozi objektiv kamere ujeli učenci 7. in 8. razreda.

OŠ Železniki od septembra 2018 sodeluje v evropskem projektu z naslovom ‘Ključ do boljše prihodnosti’ ali ‘The Key to Sustainable Future’.

Skupaj s šolami iz Estonije (Võsu), Poljske (Cieszyn)  in Italije (Ancona)  bomo razvijali in izmenjavali novejše metode poučevanja,  se učili o zdravem življenjskem slogu in varovanju okolja.

Prva tema, s katero se bomo ukvarjali je zdrav življenjski slog in svetloba oziroma zrak. Naše prvo srečanje s partnerskimi šolami bo v drugem tednu novembra na Poljskem. Srečanja se bodo udeležili 4 učenci, 5 učiteljic in ravnatelj.

Ukvarjali se bodo predvsem s poučevanje angleščine in oblikovanjem spletnega sodelovanja v portalu eTwinning.

Nataša Ceferin, 6. c

E-Twinning kotiček